تبلیغات
ناگفته ها*نادیده ها*پندها*عجایب - سقوط امپراطوری آمریکا تا سال ۲۰۲۰
تبلیغات


آخرین مطالب

لینکستان

طراح قالب
Powered By
RozBlog.COM


تبلیغات
تبلیغات

موضوع: دانستنی های بسیار مفید,    نویسنده: وحید حیدری    تاریخ: 10:09 ب.ظ    

http://blog.fortumo.com/wp-content/uploads/2011/02/usa.png

http://blog.fortumo.com/wp-content/uploads/2011/02/usa.png

به گزارش ایرنا از مالزی، این نویسنده آمریکایی در مقاله اش که در پایگاه اطلاع رسانی عدالت جهانی مالزی منتشر شده بود، نوشت: قراین و شواهد حاکی از آن است که این پیش بینی تحقق خواهد یافت زیرا امپراطوری آمریکا رو به زوال است.
دیوید سوانسون در مقاله خود آورده است: پیش بینی گالتونگ از فروپاشی شوروی سابق و عدم رویارویی ارتش مصر با مردم به حقیقت پیوست و نشانه هایی از پیش بینی وی در خصوص سقوط امپراطوری آمریکا نیز مشاهده می شود.
این پژوهشگر آمریکایی در ادامه می نویسد: وی به تازگی نیز پیش بینی کرده است که جنگ در لیبی بیش از ۲۰سال طول می کشد. حتی اگر قذافی نیز به دست مخالفان یا بر اثر حملات هوایی کشته شود باز هم جنگ در این کشور به زودی پایان نخواهد یافت.
وی ادامه می دهد: جان گالتونگ می گوید که پیش بینی پایان سریع جنگ در لیبی تنها با نادیده انگاشتن تاریخ و نیروهای اجتماعی موثر در این کشور ممکن خواهد بود. پنج عامل مخالفت با دیکتاتوری، مخالفت با بی عدالتی و فقر، مخالفت با آمریکا و اسراییل، برانگیخته شدن جوانان و زنان در اتفاقات دنیای غرب نقش آفرینی می کنند. کشورهایی که در هر پنج زمینه دچار اشکال هستند، به زودی سقوط می کنند.
این نویسنده آمریکایی در مقاله خود تاکید کرده است: رژیم مصر به علت حمایت از آمریکا و اسراییل در کنار نارضایتی مردم از بی عدالتی و فقر به سرعت از هم فروپاشید. مخالفان در لیبی به ظاهر از حمایت و پشتیبانی آمریکا و دیگر متحدان آن برخوردار شده اند. آنچه در لیبی اتفاق خواهد افتاد یک جنگ شهری است. 
نظرت شما ()                  بازدید ها :

صفحات وبلاگ

تبلیغات


منوی اصلی

موضوعات

پیوند روزانه

آرشیو

آمار سایت
آمار وبلاگ کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :

Copyright © 2010 By ناگفته ها*نادیده ها*پندها*عجایب - سقوط امپراطوری آمریکا تا سال ۲۰۲۰, All Rights Reserved.
Support By Tem.Rozblog.com.